سئو سایت و ارتقا در گوگل

سئو سایت سپیدگرافیک رسیدن به موفقیت کسب و کار شما ؛ سئو با جدیدترین و پر بازده ترین متد های روز دنیا جهت ارتقا رتبه در گوگل را از ما بخواهید – تماس 44466615

تعریف سئو seo

سئو سایت مجموعه ای از شاخه های تبلیغاتی با هدف ارتقا وبهبود رنک بندی یک سایت در نتایج  رتبه بندی جستجوی موتورهای جستجو ، در ارائه جهت کسب و کار و خدمات شما با کمترین هزینه ممکن می باشد

سئو که مخفف کلمات ( Search Engine Optimization ) می باشد به تعریف پروسه بهینه سازی سایت اینترنتی با در نظر گرفتن  قوانین استاندارد گوگل و یاهو ، اطلاق می شود

GOOGLE جهت ارائه و تعریف نمودن نتیجه های سرچ شما و دسته بندی سایت ها بیشتر از 1000 عامل مهم رنک بندی را مورد بررسی قرار می دهد ، الگوریتم ها و ربات های گوگل خاص ترین المان هایی هستند که غالبا هر چند وقت یک بار آپدیت می شوند و نقش بسیار زیادی در تعریف نتیجه های سرچ و رتبه سایت ها ایفا می کنند

سئو سایت محتاج به استفاده از المان های فنی و نوآوری در به کار گیری موارد و الزامات مهم رتبه بندی در اینترنت است .

متغیرهای بسیار زیادی  در تعریف رنک بندی مناسب سایت ها دست دارند . از واژگان کلیدی در صفحات سایت تا لینک های داخلی و خارجی که به عنوان بخصوصی اشاره می نمایند همگی توانایی تاثیرگذاری در رتبه یک سایت را دارند

یکی از بهترین شرکت هایی که می تواند در این زمینه شما را یاری کند شرکت سئوبهینه می باشد

سئو چیست و کارکرد آن چگونه است ؟

سئو چیست و کارکرد آن چگونه انجام می شود ؟ پاسخ به این سوال ساده و البته پر مغز می باشد : سئو به معنی بهینه سازی سایت جهت کسب توجه موتورهای جستجو است ؛ ولی جوابی دیگر هم جهت اینکه بدانیم سئو چیست و چگونه انحام می شود داریم.

کارکرد سئو از دید متخصصین یعنی بهینه سازی سایت برای بازدید کنندگان و موتور جستجوی گوگل

احتمالا در ذهنتان این سوال پیش امده چرا بازدید کننده ، این دقیقا مشخص است که گوگل با هدف رضایت کلیه کاربر و بازدیدکنندگان از نتیجه هایی که در جستجو ارائه می دهد کارکرد خود را رو میکند ، بدین شکل که در نتایج جستجو ظاهر شده در صفحه خود سایت های اینترنتی  را ارائه می نماید که از کیفیت تولید محتوای حداکثری تشکیل شده و به مراجعه کننده خود اهمیت میدهند

صحیح است که ارتقای کارکرد وب سایت و رعایت قانون های موتور جستجوگر علی الخصوص گوگل موجب بهترشدن رتبه سایت می گردد ولی کماکان نبایست از مفهوم ضروری تجربه کاربری مناسب و رضایت کاربران چشم پوشی کرد.

سئو سایت چگونه انجام میشود؟

سئو سایت به معنی انجام قوانین رسمی هر وب سایت به منظور بهتر شدن رتبه در موتور جستجوگر

سئو غالبا از المان های متعددی که از آنها به طور معمول به اسم الگوریتم گوگل نام برده می شود طبعیت می نماید ، ولی از جایی که این الگوریتمها بخشی از داده های مخفیانه ی گوگل هستند فهم آنها برای افراد دیگر ممکن نیست.

در همه حال مخاطبان می پرسند سئو چگونه انجام میشود؟ به بیانی دیگر سئو چگونگی تلاش جهت بهتر نمودن یک سایت از دید متون و چهارچوب سایت در مقایسه با دیگر دیگر سایت ها که منتج به ارتقا یافتن رنک خواهد گشت.

رفاه بازدیدکنندگان و نقش آن در سئو چیست؟

همان گونه که مشهود است در بروزرسانی های نوین گوگل و آپدیت الگوریتم RankBarin ، گوگل سعی می نماید برخورد بازدیدکنندگان را در سرچ آنالیز و منطبق با درخواست بازدیدکنندگان نتیجه ها را ترتیب و مکتوب نماید ، به عنوان یک نمونه امکان  دارد وب سایت رتبه نازل تری در سرچ داشته باشد ولی در نتیجه ها بازدیدکنندگان دقت بهتری نسبت به آن می نمایند، پس این رویداد غالبا موجب می گردد وب سایت مذکور رتبه خوب تری را دریافت نماید.

پس الان که توجیه شدید رفتار بازدیدکنندگان چطور بواسطه گوگل تجزیه تحلیل می گردد و چه مقدار نقش دارد پس در اشتباه هستید زیرا این فقط پیگرد گوگل از رفتار بازدیدکننده نخواهد بود چونکه گوگل در میان جستجوی اولیه بازدیدکننده تا وقتی که بازدیدکننده بعد از ورود کردن به یک وب سایت و برگشت بازدیدکننده جهت سرچ دوباره همین عبارت قبل به گوگل بر می گردد عملکرد حیرت انگیزی نشان می دهد به این پیگرد گوگل dwelltime گفته مشود.

حوب اگر توجیه شدید سئو چه کارکردی دارد و چگونه می شود که یک سایت را دگر گون نماید پس بی شک با توانایی آن آشنا می گردید.

سئو در قیاس تبلیغات آنلاین

زمانی که حرف از اعتبار می آید و زمانیکه پشتگرمی منزلت یک سایت ، یک موتور جستجوگر قوی و نکونام به اسم گوگل باشد بعد از آن می شود تخمین زد برای چه انسان ها از سایت های خوبی که بطور ذاتی در برآیند جستجو نمایش داده می شوند اطمینان افزون تری می نماید در قیاس با سایتی که با تبلیغ پولی و پراکنده ولو تبلیغات در گوگل نشان داده می شود اطمینان  می کنند.

واژگان کلیدی در سئو چه هستند؟

در زمان حضور و فعالیت گوگل ، شیوه بررسی ، اقدام کاربر و کلمه هایی که افراد جستجو می نمایند دگرگونی زیادی اتفاق افتاده است ، خوب است که بدانید در انتها میزان بسیاری از افراد غالبا جستجو مثابه با واژگان یکسان را انجام می دهند ، در این میان مالکان وب سایت ها در هر گونه سایتی آگاه شدند بعضی واژگان کلیدی سرچ بالاتری شده و همینطور راندمان بالاتری را دارا هستند ، دقیقا به همین نتیجه میرسیم زحمت کشیدن بر روی جمله برای مثال سئو کاربر آوری بیشتری در مقایسه با  بهسازی سایت به همراه خواهد آورد

ارزش سئو نزد موتور جستجو

از جایی که گوگل راغب است نتایج با وضعیت بهتر و صحیح را به کاربر ورودی به ارائه بنهد پس از سایت عایی که تلاش می نمایند در کنار افزایش دادن وضعیت سایت ، امتداد مناسب جملات را اجرا می کنند التفات می نمایند و بااطمینان با سایت های بدون داشتن سئو مناسب ، ارزش قائل می شود ، و بالعکس سایتی که سئو درخوری ندارند و در مجموع با جستار بازدیدکننده سایت انطباق ناچیزی دارند حذر می نمایند.

گوگل به جهت این که بفهمد کدامین سایت خوبتر ، آپدیت تر و سعی بهتری می نماید از ربات های خود استعانت می گیرد ، خزنده های گوگل در طول روز صدها ملیون دفعه به وب سایت ها سرک می کشند و دگرگونی های لحظه ای سایت ها را مرقوم می نمایند ، بنابراین اگر سعی و کار روزمره در یک سایت اعمال نمایید و با استاندارهای سئو سایت را جلو ببرید بی شک رتبه خوبی را به چنگ می آورید.

روش سفید برای انجام سئو چیست؟

مفهوم کلاه یا روش سفید به فرآیندهای تاکتیکی بنیادین و معیار اطلاق می گردد که منظور خود را رفاه بازدیدکنندگان قرار داده و از کلاه های به تعبیری روش سیاه بهره نمی برد.

گوگل برای برخورد با سایت هایی که از روش های دروغین و سیاه بهره می برند ، الگوهایی مشخص کدگذاری شده دارد که با صلابت مقابله گر هستند.

دوره زمانی انجامِ سئو

سئو سایت پروسه ی زمان گیر ، دشوار و درهم تنیده است ، در حالتی که مدنظر دارید به خوبی و بنیادین یک سایت را سئو نمایید میبایست توانایی بالایی بر مسائل جدید سئو داشته باشد و از مقوله های قدیمی منسوخ شده چشم پوشی نمایید.

طریقه و تکنیک های سئو چست؟

در عین حال سئو تعدادی متغییر پایه دارد که حتما آن ها را رعایت بفرمایید این عامل ها حاوی موارد زیر هستند که باید این تکنیک ها و طریقه سئو رعایت شود

تکنیک های سئو پایه ای

چهارچوب سایت و در کل طرحریزی اصولی سایت ، طراحی سایت حرفه ای ، بهره گیری از نشان گزاری های اسکیما ، بالابردن شتاب سایت (سرعت) ، طراحی نسخ درخور برای موبایل های هوشمند ( داینامیک ) بعضی نکات ضروری در سئو پایه ای هستند که باید در روال سئو کردن سایت مراعات شوند.

تکنیک تولید محتوای خوب

تولید محتوای خوب در برنامه سئو سایت برگزیدگی برتری دارد ، در این راه شناخت واژگان کلیدی شایسته ، شناسای رقیبان، روش نگارش و حفظ کیفیت محتوا و نیز لینک ساختن درونی از ویژه ترین نمونه های یک سئو عالی می باشند.

طریقه لینک دهی و ساختن لینک

اگر سئو پایه و تولید محتوای خوب را به طور عالی اجرا کرده باشید ولی سایت مذکور از لینک دهی با وضعیت خوب و درستی بهره مند نباشد ، کار شما دشوار می گردد و احتمال ناکامی شما خیلی بالا خواهد رفت ، ولی جهت هماوردی و رسیدن به لینک نخست و 10 رتبه اول گوگل محتاج ساختن لینک فدرتمند می باشید ؛ برای ساختن لینک و لینک دهی مطمئن و خوب  از شبکه های اجتماعی مثل لینکدین، انجمن های تخصصی مربوطه و دیگر متد های بنیادین خوب استفاده نمایید.

یادگیری سئو چطوریست؟

خیل زیادی از کابران مشتاق آموزش هستند که سئو را بیاموزند تا بتوانند خود سئو سایت را انجام دهد ، ولی مسئله اینجاست که راه های سئو و به شکل کلی یادگیری سئو به شدت دشوار ، زمان گیر و درهم و مبهم است ، بعضا در خیلی از موقعیت ها داده مکفی و صحیح در تصرف شما قرار نمی گیرد ، مقتضی است که یادگیری سئو را بطور اختصاصی و اصولی درحضور سئو کار با دنش مجرب آموزش ببینید یا سئو سایت مربوطه را به یک سئو کار متخصص واگذارید.

در هر صورت برای آموزش و یادگیری سئو مطالعه منابع علمی لاتین سفارش می گردد و نیز آنالیز و قیاس متد های گوناگون را توصیه می نماییم ، ایضا تماشای کلیپ های مربوط با سئو و یا هم شروع یک پروژه حقیقی به منظور تقابل با فرآیند سئو می تواند امداد سزاواری به شما در مرحله های یادگیری سئو نماید.

افزایش بازدید بابرنامه سئو سایت

همانطور که می دانید اکثر افزایش بازدید سایت ها از جانب موتور جستجویی مانند گوگل ، bing و یاهو تامین میشود ، گرچه شبکه های اجتماعی و دیگر اشکال بازدید هم میتوانند تعداد کاربران را به وب سایت ارجاع دهند ، ولی موتور جستجو ابزار برتر جهت راهنمایی جمیع افراد حاضر در اینترنت به وب سایت ها به حساب می آیند.

در هر حال بازدید ارجاع شده از موتور جستجو بابرنامه است و بازدیدکنندگان مشخصا همان مفهومی که سایت دلخواه نمایش می دهد را ردیابی می نمایند ، پس موتور جستجو مسیری است که این رویداد در بستر آن شکل می گیرد ، حالا درصورتی که موتور جستجو سایت شما را یافت ننماید یا مطالب شما را به مرکز اطلاعاتی خود اضافه ننماید ، شما مجال باور نکردنی جهت راهیابی کاربر و افزایش بازدید به سایت خودتان را از دست دادید.

افزایش بازدید بابرنامه به یک وب سایت می تواند بازاریابی و تبلیغات، سود و سهم از بازار بیشتر را به سایت ها هدایت نماید، سرمایه گزاری استثنایی بر سئو سایت می تواند در قیاس با دیگر نمونه های بازاریابی ، میزان راندمان خارق العاده ای داشته باشد.

موتور جستجو باهوش است ، ولی کماکان به یاری متخصصین امر نیازمند است.

موتورهای جستجو مثل یاهو و گوگل دائما سعی می نمایند تا فن آوری و الگوریتمهای خودشان را جهت مسیریابی وب سایت ها ظریف تر کنند و فرجام بهتری را برای کاربر رقم بزنند. با این اوصاف، تنگنا هایی برای موتور جستجو موجود است ، با سئو سایت می شود کمبود ها را برطرف کرد و ماحصل خوبی برای کاربرها و نیز موتور جستجو فراهم نمود.

ارتقا دادن سایت در گوگل

در حالتی که سئو تخصصی می تواند ده ها هزار نفر را به ملاقات کنندگان سایت ها اضافه نماید ، اما فقط یک عملکرد غلط می تواند سایت شما را در رنکینگ جستجو مخفی و یا محو نماید ، با برگزیدن یک شرکت سئو بااعتبار و دریافت خدمات سئو اختصاصی یقین پیدا کنید رتبه بندی سایتها به صحت انجام می گیرد.

برای ارتقا دادن و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو در کنار نگارش تولید محتوای غیر تکراری باید از سئو سایت بهره ببرید تا متن بتواند قوی و در مکان پایداری جای بگیرد ، از قراری که مبارزه در موتورهای جستجو در حال فزونی است بدون استفاده از خدمات سئو به ارتقا دادن و کسب رتبه مقدور نیست.

خدماتِ سئو و بهساز ی سایت

خدماتِ سئو و بهسازی سایت دربردارنده افزایش کیفی سایت به شکل منسجم است تا بینش واضحتری به منظور کالاها یا خدمتی که عرضه می نمایید بهر موتورهای جستجو و افراد فراهم نماید ، به سیاقی که خلال ترقی دادن رفاه کاربر در بهره وری از سایت در معنا رضایت کاربران از سایت ، موتور جستجو هم بتواند به سهولت مفروضات را دسته بندی و وصول پر سرعتی داشته باشد.

سئو ؛ مبدل کلیک به خریدار

از جایی که سپیدگرافیک فقط از متد های بنیادین و سئو کاملا سفید در سئو سایت بهره کیری می نماید ، پس تولید محتوای مرغوب و غیر تکراری مهارت ما است ، تیم ما محتوایی ارائه می دهد که با عامه متفاوت است.

غایت ما طرح ریزی جهت مبدل کلیک به خریدار است ؛ روالی که حقیقتا نتیجه می دهد.

یافتن خطا و آنالیز سئو سایت

نوعی از خدمات حیاتی سپیدگرافیک ، یافتن خطا و آنالیز سئو سایت هایی که درگیر تغییر رتبه در جستجو و افت رنک در گوگل شده اند است ، این رویداد ناخوشایند امکان دارد پیشه و تجارت شما را تحت اثرگذاری قرار دهد ، ما خبرگی خیلی وافری در رهایی سایت هایی داریم که رتبه های آنان درگیر مشکلات بدی شده اند.

ما مرتبا به انفعالات و آپدیت کردن الگوریتم های گوگل توجه ویژه داریم و سعی می نماییم بی خبر نباشیم ، به همین علت بعد  از بروز رسانی لحظه ای در گوگل ما به سرعت همقدم با تغییر تازه می توانیم رتبه سایت شما را در خروجی جستجو ضمانت  بکنیم.

بهینه کردن سایت

ما مشخصا می فهمیم در سئو سایت چه عاملی تاثیر می گذارد و چه عنصری موثر نمی باشد ، پس با ایمان پیش می رویم تا کارفرمای ما برای تجارت و شرکت خود از دستور کار ما بهره مند شود.

انجام بهینه سازی سایت با اصولی استانداری همگام است که ما تمام آنان را دریافت و استنباط می کنیم و با اعتنا و بهره بجا از کل موارد بطور جامع ، منتج به بهبود رتبه سایت در نتیجه جستجو می شود.

آموزش سئو سازی رایگان کلاه سفید

احتمالا این واژه به گوشتان خورده، علی ایّحال ما از آموزش متد سئو سازی رایگان کلاه سفید جهت سئو سایت ها بهره می گیریم.

تجارب به ما ثابت کرده استفاده از آموزش سئو سازی کلاه سفید به کثرت دشوار و پر مسئله است ، ولی ما در سپیدگرافیک از آموزش سئو رایگان کلاه سفید استفاده می کنیم.

لینک نخست و صفحات ابتدایی گوگل

هدف ما متخصصین سپیدگرافیک جایگیری کارفرما در لینک نختست و صفحات ابتدایی گوگل برای مدتهای مدید است ، چنانچه تفکر می نمایید شما با رقبا مغایر هستید پس امکان دهید سپیدگرافیک موقعیت قرارگیری شما در صفحات اول گوگل را با سئو در مدت زمان خوبی ایجاد نماید. مقاله سئوی مطلوب از دید گوگل را مطالعه نمایید

خبرگان سئو سایت

[ 80 % مشتریان دنیا از موتورهای جستجو درراستای تصمیم گرفتن بمنظور خرید خود بهره می برند ] ؛ در حقیقت سئو سایت یک مجال مغتنم جهت پیشی گرفتن از رقیبان است ، تصور کنید که فقط خود شما چندین دفعه از موتورهای جستجو گر مثل گوگل برای یافتن یک کالا یا جنس مورد پسند استفاده نموده اید.

خبرگان سئو سایت می توانند به شکلی بلاوقفه سایت ها را از راه آنالیز و بررسی کلمه کلیدی، تحلیل کردن رقیب و همینطور به کار بستن تکنیکهای سئو داخلی و خارجی در سایتهای دیگر با کمترین هزینه ارتقا دهند.

با سپیدگرافیکسئو رتبه شماره نخست موتورهای جستجو را صاحب شوید.

به چه دلیل سئو سایت حیاتی است؟

سئو جدیدا اثر شاخصتری در ابداع آوازه برای هر نوع شرکت و صنعتی به همراه دارد ، جدا از مدل نوع سایت ، الزامی است سایت را بر طبق اصول استانداردهای روز دنیای وب بهینه سازی نمایید.

در پیشتر افراد به منظور برگزیدن خدمات به سایر رسانه های تبلیغ رسانی وابستگی داشتند ، ولی حالا شرایط دقیقا مغایر است ، هر وقت که مردم برند تجاری شما را می بینند، نخستین حرکتی که انجام می دهند، در گوگل سرچ می نمایند.

اگر نام برند شما و خدمات شما در صفحه اول گوگل و لینک اول نباشد ، هرگز موفق نمی شوید.

مرکزیت ما وصول نتایج پر سود در سئو سایت و کامیابی دراز مدت برای مشتری و کافرمایان و انجام راهبرد های محبوب سئو سایت به طرق کارا است.

تعرفه سئو سایت

تعرفه سئو سایت در قبال چه کاری پرداخت می گردد ، هزینه سئو را ببینید

دستیابی به صفحه نخستین GOOGLE

تعرفه سئو سایت بر طبق بهینه سازی و آپدیت و به روز رسانی سایت ها جهت بالا بردن قوه رقابتی در راستای بالابردن رتبه در GOOGLE ارزیابی می گردد.

آپدیت پی در پی

یک سایت فعال به این مفهوم است که مکررا و پی در پی آپدیت می گردد، این آپدیت فقط مختص به تولید محتوا نیست ، قبمت و تعرفه سئو سایت تابع نوع آپدیت و به روز رسانی و میزان تولید محتوی ، محتاج کد نوشتن و قالب متغیر است.

رتبه بهتر ، سود بالاتر

تعرفه سئو سایت در قبال فعالیتی که اجرا می گردد به جرأت باارزش و معقولانه است ، سئو سایت توان فروش را ارتقا می بخشد ، باعث سود بالاتر به خاطر رتبه بهتر می شود و جهانی دیگر و خوب را برایی کسب و کارتان رقم خواهد زد.

تخمین هزینه هر مرحله سئو سایت

سئو در ناحیه ای ویژه
لینک دهی قدرتمند و هدفمند
سئو فوق تخصصی
بهینه سازی چهارچوب داخلی سایت
به کارگیری متد سئو کاملا سفید
طراحی تبلیغات ممتاز بدون پرداخت هیچ پولی