طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد تبلیغاتی

طراحی بیلبورد تبلیغاتی

شماره تماس با سپیدگرافیک

بیلبوردها تابلوها و بنرهای بزرگ تبلیغاتی هستند که در کنار اتوبان ها ،خیابان ها و جاده ها قابل مشاهده هستند. بزرگ بودن و قابلیت دیده شدن بالای طراحی یکی از عوامل جلب توجه بیلبورد های تبلیغاتی می باشد.

اما نکته اصلی در جاذبه تصاویر بزرگ گرافیکی و بیلبورد تبلیغاتی ،ترسیم جذاب و خلاقانه و نوآوری در انتقال پیام به بینندگان می باشد. هزینه های تبلیغات از طریق آگهی های بیلبوردی بسیار بالاست و چه بهتر که از طراحان حرفه ای و خلاق مجرب در طراحی بیلبورد استفاده شود.

طراحی حرفه ای بیلبورد

همین ابزار طراحی بیلبورد در کنار بنر یکی از بهترین روش های حرفه ای و تخصصی تبلیغات محیطی در سطح یک محله یا منطقه می باشد.

بیلبورد تبلیغاتی حرفه ای باید این ویژگی را داشته باشد که در مدت زمان کم یک بیننده عبوری را به خود جذب کند و در کمترین زمان ممکن پیام خود را منتقل نماید.

ساخت حرفه ای یک بیلبورد و خلق این ابزار تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که علاوه بروضوح و خوانایی،جذابیت لازم برای مخاطبان را داشته باشد.

ساخت و طراحی بیلبورد

موارد مهمی که در ساخت بیلبورد حرفه ای این چنین ابزار تبلیغاتی باید رعایت کرد:

محصول خود را به درستی و کامل بشناسید

در ساخت یک بیلبورد تبلیغاتی گرافیکی بزرگ اولین نکته شناخت محصول یا خدماتی است که قصد داریم به مخاطب و بیننده معرفی کنیم ؛

در صورتی که درک صحیحی از ویژگی ها و نقاط قوت محصول نداشته باشیم نمی توان طراحی کردن یک بیلبورد را مناسب  انجام داد ،

در تدوین تخصصی و اصولی گرافیکی این ابزار تبلیغاتی باید سعی کرد حتما از تصویر محصول استفاده شود.

ارائه تصویر واضحی از محصول باید به گونه ای ارائه شود که رهگذر در مدت زمان اندکی متوجه تبلیغ بیلبورد شود

ساخت بیلبورد به پس از آن شامل پرینت نهایی و نصب آن بر روی چهارچوب مستحکمی می باشد که اکثرا مکان های نصب بیلبورد این قابلیت را دارند.

شما باید با توجه به ابعاد مکانی که رزرو کرده اید اقدام به ساخت بیلبورد نمایید و قبل از شروع کار دقیقا ابعاد و سایز مد نظر بیلبورد را به ما اعلام نمایید

ابعاد استاندارد برای طراحی بیلبورد

در کل ابعاد یکسانی برای بیلبورد ها وجود ندارد و در سایز های متفاوتی در طول و عرض ساخته و طراحی می شوند.

اما معمولا بیلبورد ها به تابلوها و بنرهای با ابعاد بزرگ معمولا ارتفاع بیش از 2  متر اطلاق می شود

جهت طراحی ابعاد استانداردی که در تمام بنر ها رعایت شود وجود ندارد ولی محلی که برای تبلیغات خود در اتوبان یا بزرگراه رزرو کرده اید خود ابعاد استاندارد و مناسبی دارد که همانطور که گفتیم باید طول و عرض آن را دقیقا به ما اعلام نمایید تا طبق همان سایز ساخت و ایجاد تبلیغاتی بیلبورد انجام شود و معمولا هم طبق استاندارد های گرافیکی یا ساخت بیلبورد هایی که بین دو تا سه متر ارتفاع دارند عرضی برابر با 8 تا 12 متر خواهند داشت

نمونه بیلبورد خلاقانه

ما به کمک طراحان خلاق و مشاورین بازاریابی سپیدگرافیک ،افراد ،سازمانها و شرکت های نیازمند ساخت و چاپ و طراحی و نصب نمونه بیلبورد های خلاقانه را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی و قیمت مناسب یاری می رسانیم.

نمونه هایی خلاقانه از متن و نوشته های واضح در ساخت بیلبورد استفاده می شود

از رنگ سازمانی و برند شرکت یا سازمان در تولید نمودن بیلبورد بهره گرفته شود سپیدگرافیک به شکل خلاقانه ایده های جدید را در زمینه کاری شما در بیلبورد می گنجاند که نمونه کارهای گذشته ما گواه این امر است

خلاقیت در طراحی ،یکی از اصول و عوامل موفقیت تبلیغات گرافیکی بصری می باشد و باید به طرح های خلاقانه توجه ویژه ای داشت.

قابلیت مناسب نصب در بزرگراه و اتوبان در تهران

در شهر تهران به علت جمعیت بالا یکی از بهترین روش های تبلیغات محیطی استفاده از بیلبورد اتوبان ها و معابر شهری می باشد

طراحی بیلبورد تبلیغاتی حرفه ای در ابعاد مختلف

شرکت ساخت بیلبورد ابعاد بزرگ عمودی و افقی

خدمات تبلیغاتی گرافیکی محصولات و خدمات شرکت ها

این ابزار کاربردی بازاریابی و تبلیغ در بسیاری از صنایع و کسب و کارهای محلی مانند مشاورین املاک ، نمایشگاه های اتومبیل و فروشگاه های زنجیره ای ، مجتمع های تجاری میتواند راهگشای تبلیغات و جذب مخاطب بیشتر شرکت باشد .

همچنین سایر عناصر گرافیکی تبلیغاتی که کاربردی مشابه با طراحی بیلبورد دارند

مواردی مانند طراحی کاتالوگ , بنر های تبلیغاتی چاپی و آنلاین و پوستر های مناسبتی و تجاری و طراحی استند هستند.

که باتوجه به ابعاد کوچکتر آنها و سایز مورد نظر ، برای جامعه هدف به مراتب کوچکتری و با قیمت ارزان تر نسبت به بیلبورد تبلیغاتی مناسب هستند.

خدمات تخصصی گرافیکی و چاپ بیلبورد حرفه ای و ارائه خدمات شرکتهای بیمه و ساخت تخصصی بیلبورد کارخانجات و طرح اختصاصی بیلبورد شرکت صنایع غذایی , کلیه سازمانها و شرکت های مربوطه

روش های دیگر تبلیغات محیطی

به غیر از بیلبورد ، روش های دیگری نیز برای تبلیغات محیطی وجود دارد که بنا به شرایط مختلف و در مکان های عمومی مورد استفاده قرار می گیرند.

بنر ، پوستر ، استند ، تبلیغات روی اتوبوس ها و وسایل نقلیه عمومی و سایر روش های مشابه از جمله پر کاربرد ترین تبلیغات محیطی در کنار بیلبورد هستند که هزینه های کمتری را نیز به دنبال دارند.

وجه اشتراک تمامی این روش ها این است که در مکان های عمومی به نمایش گذاشته می شوند.

طراحی و تبلیغات

کاتالوگ

سئو سایت