طراحی لوگو – طراحی آرم و نماد تجاری

طراحی لوگو

طراحی لوگو های نوشتاری و تصویری جدید و به روز
ارائه چندین اتود متفاوت به مشتریان جهت تصمیم گیری,پشتیبانی تخصصی و ارائه راهکارهای بازاریابی طراحی و تبلیغات
ارائه خدمات آنلاین لوگو جهت تسریع در فرآیند و رفاه مشتریان,طراحی آرم و طراحی لوگو آنلاین, طراحی نماد شرکت

شماره های تماس سپیدگرافیک: 44466615 – – – 44972580

طراحی لوگو آنلاین

در جهان هر عنصر ، شی و یا وسیله ، شهر یا کشور ، با نماد و آرمی خاص شناخته میشوند.این نشانه ها گاهی پرچم یک کشور ، گاه پرنده یا حیوانی مختص یک منطقه جغرافیای خاص و حتی در برخی موارد میوه ها و یا محصولات آن کشور هستند.این موارد نشان دهنده اهمیت ذاتی و پیش زمینه ای از تاثیرگذاری نماد در ذهن انسان ها دارد.در مفهوم تخصصی تر وقتی به تجارت ، تبلیغات و رقابت در بازار رجوع میکنیم ، نیاز به لوگو و طراحی آن برای هر سازمان و موسسه ای بیش از پیش هویدا میگردد.به جرات میتوان گفت که هیچ شرکتی بدون داشتن نماد و لوگوی تجاری مناسب در بلند مدت موفق نخواهد بود و این بی هویتی تاوان سختی را برای هر سازمانی درپی خواهد داشت.

طراحی لوگو غذا
طراحی لوگو صنایع غذایی
لوگو ساده
طراحی لوگو آنلاین
دو اتود طراحی لوگو جواهرآلات
طراحی لوگو پارک آبی
طراحی لوگو sefiah
طراحی آرم و لوگو
طراحی لوگو ترکیبی نوشته و تصویر
طراحی لوگو دستگاه
لوگو پیکتوگرام
طراحی لوگو تصویری سه اتود
طراحی لوگو تصویر حیوانات
لوگو ایفل
طراحی لوگو کلینیک
طراحی لوگو مشاوره مدیریت
طراحی لوگو نوشتاری
لوگو نوشتاری
طراحی لوگو ترکیب عکس و نوشته
لوگو سیاه سفید
طراحی لوگو رستوران
طراحی لوگو تصویری نوشتاری
لوگو موسسه هنری
نمونه طراحی لوگو با استفاده از حیوانات
لوگو نوشتاری تصویری ترکیبی
طراحی لوگو جواهرآلات
طراحی لوگو مجموعه تفریحی
لوگو سپیدگرافیک
لوگو فیل
طراحی لوگو کافی شاپ

طراحی لوگو آنلاین سپیدگرافیک

طراحی لوگو شرکت(نشانه تجاری) را به عنوان عنصر اصلی طراحی گرافیکی برای حمایت از هویت سازمانی ارائه می دهد.نماد تجاری یک مسیر هویت گرافیکی است و در استراتژی ارتباطات یک شرکت جایگاه خاصی دارد.در واقع طراحی آرم درباره امضای یک شرکت است.به همین دلیل بسیار مهم است چون ما را قادر به ایجاد هماهنگی بین رنگها و شکل های مربوط به جهان می­کند.خلق لوگو دو مرحله وجود دارد: اول، تحقیق و پیش بینی بازار و دوم، اثر گرافیکی خلاق.این دو مرحله منجر به” ارتقا(برجسته شدن) سمبل تجاری زمانی که لازم و ضروری باشد می­شود.

طراحی لوگو بصورت آنلاین

اول از همه ما باید ببینیم نماد تجاری ( لوگو  )چیست:

این یک نماد، علامت گرافیکی و بصریست که نقش مهمی در ساختار ارتباطی یک شرکت ایفا میکند.نشان تجاری یا لوگو یک عنصر گرافیکی مشخص میباشد که امکان ایجاد تمایز بین شرکت ها را فراهم میکند.نام تجاری امضا یک شرکت است، ممکن است مانند یک مفهوم جدید، یک سبک زندگی خاص باشد.این مانند پلی بین عموم مردم و یک شرکت است.می­تواند جزئیات را در یک نمایش گرافیکی بسیار متمرکز منتقل کند.این یک علامت برای مقایسه موارد مشابه است.به همین دلیل ایجاد یک لوگو LOGO اتفاقی نیست،نتیجه تجزیه و تحلیل بسیار مشخص و دقیق، در مورد اشکال هندسی، رنگ ها، علائم و نشانه های مختلف، همه در یک ترکیب هماهنگ بوده که موجب “جلب نظر” و بخشی از ذهن و خاطره مردم می­شود.

دامنه کاربرد طراحی لوگو

دامنه کاربرد لوگو آن بسیار گسترده است.عنقریب، افراد این نماد گرافیکی را در زندگی اجتماعی، اقتصادی و سیاسی خواهند دید.همانطور که پیشتر نیز اشاره ای داشتیم از اغاز خلقت انسان ، نماد و لوگو کاربرد داشته تا به امروز، و آنقدر این کاربردها زیاد شده که در تمامی کسب وکارها حضور و تاثیر لوگو عیان است.

کاربرد طراحی لوگو

در زیر تنها چند حیطه آن مشخص شده است:

 1. قانونگذاری و قانون (در فتوکپی اداری، مدافعان، بیمه، دادگستری، انجمن ها، بنیادها، احزاب سیاسی )
 2. کاربرد لوگو در آموزش و پرورش و فرهنگی (دانشگاه ها، مدارس / دبیرستان ها / کالج ها / کتابخانه ها / کتاب فروشیها و سایر موارد)
 3. فعالیت های حمل و نقل (مدارس رانندگی، تاکسی ها، شرکت های حمل و نقل، آرم های(برند) خودرو، فروشگاه قطعات خودرو )
 4. برنامه های ساخت و ساز و توسعه (مواد ساختمانی، دکوراسیون، مبلمان، انرژی خورشیدی، تجهیزات و سخت افزار )
 5. کاربرد لوگو فعالیت های پزشکی / داروخانه (کلینیک های پزشکی، سالن های بهداشت، داروخانه ها، مراکز تخصصی )
 6. طراحی آرم , لوگو جهت موارد آرایشی و درمانی (اتاقکها ,سالن های بدنسازی بدن، تناسب اندام، لوازم آرایشی، آرایش مو، آرایشگاه، سالن های آبگرم و سالن زیبایی )
 7. کاربرد طراحی آرم صنایع غذایی (مغازه آبنبات / شیرینی فروشی، کافی شاپ، رستوران ، چایخانه، تهیه غذا )
 8. طراحی نماد تجاری رسانه ها و تبلیغات (شبکه رسانه، تلویزیون، شرکت های تلویزیونی، شرکت صوتی، آگهی / تبلیغات )
 9. ورزش و تجهیزات ورزشی (باشگاه های ورزشی، رویدادهای ورزشی، ورزش، فروشگاه های مد ورزشی)
 10. طراحی لوگو شرکت جهت فعالیت های مالی -بانکی (بانک ها، شرکت های مشاوره مالی -بانکی، دفاتر بورس )
 11. علامت تجاری خدمات متنوع و مختلف دیگر (گردشگری / مسافرتی، فعالیتهای تفریحی، خدمات خودکار، شستشوی خودرو(کارواش)، فروشگاه سنگ شکنی گاراژ خودرو، سوپر مارکت، خدمات نظافت، بهداشت، کوهنوردی کاربردی و سودمند، مخابرات، اینترنت / نرم افزار )

طراحی آنلاین لوگو مناسب کسب و کارهای مختلف

یک طراح خبره علاوه بر تکیه به استعداد و هوش و تخصص خود ، با الهام گرفتن از طبیعت ، محیط پیرامون ، اشیا و موارد در دسترس ، متناسب با موقعیت شغلی و تجارتی که جهت طراحی به او محول شده ، طرحهای برجسته را میتواند خلق نماید.البته برای هر نوع فعالیتی نگاه خاصی باید داشت.

برای این فعالیتها و کسب و کارها ، طراحی لوگو تجاری و نمادهای مناسب ضروری هستند. (در مقاله اهمیت لوگو برای سازمانها این موارد را بیشتر توضیح داده ایم )مثلا:

لوگو دادگستری(عدالت): کتاب های قانون، مقیاس عدالت(عدل)، قانون اساسی، شخص دادخواه

سفر: مناظر، قایق ها، کامیون ها، ساحل، دریا، کوه ها، کلبه

خودرو: اتومبیل، چرخ، لاستیک، قطعات ماشین بدن، داشبورد

مراقبت از حیوانات خانگی / دامپزشکی: حیوانات خانگی و وحشی.

یک ترکیب هماهنگ هست که موجب “جلب نظر” و بخشی از ذهن(خاطر) مردم می­شود.طراحی تبلیغات سپیدگرافیک

ویژگیها و عملکرد آرم تجاری و لوگو,ویژگیهای لوگو تجاری و آرم ,نماد تجاری

خصوصیات آن به دلیل انعطاف پذیری و قابلیت به تصویر کشیدن آن برای روی بسیاری از مواد کمکی(پشتیبانی کننده) است.مانند کاغذ، پلاستیک، پارچه، فلز. ویژگی های لوگو باید هویت قوی یک شرکت / خدمات / محصول را تضمین کنند.

ویژگی یک آرم مناسب

درکل لوگو و نماد باید داری ویژگی های زیر باشد:
خوانا (قابل خواندن) – نوشته ای بسیار خوب
انسجام – روشن، آسان تا قابل فهم باشد
سازگار – قابل طراحی در قالب های(فرمت) افقی و عمودی، در هر اندازه
قابل بازیابی – آسان برای کپی، سیاه و سفید و یا رنگی
قابل یادآوری – هرگز آن را فراموش نشود
بی زمان – به معنی یک معیار برای باقی ماندن در زمان
آرم ساده  – به آسانی قابل تشخیص باشد

عملکردهای طراحی آرم و لوگو شرکت

آرم و لوگو در هر جایی مخاطب و مشتریان و سایر رقبا را به یاد شرکت و محصول شما می اندازد.یک لوگوی مناسب باید ساده باشد تا به سرعت پیام را به مخاطب منتقل کند و در ذهن ماندگار شودو همچنین باید قابل ارائه و اجرا به روش های گوناگون باشد.

طراحی لوگو یکی از تخصصی ترین و پیچیده ترین وظایف طراح گرافیست می باشد.غالبا و عموما لوگو و نشانه هایی منحصر به فرد و ممتاز میشوند که علاوه بر هنر طراحی گرافیکی ،دانش روز بازاریابی و تبلیغات را هم در طراحی به دنبال داشته باشند.لوگو تلاش چشمگیری دارد در جهت نمایاندن هویت و نوع کارایی و محصولات و خدمات یک شرکت،کارخانجات و سازمان .

عملکردهای لوگو تجاری آنست که ارتباط تصویری(بصری)، گرافیکی و احساسی را تضمین کند و اجازه ترجمه آن پیام را به عموم مردم دهد.قدرت یک آرم تجاری، تضمین کیفیت و ارزشی برای محصولات است.عملکرد طراحی نماد تجاری منطقی و احساسی است.

انتقال مفاهیم اساسی با لوگو

در زیر توضیحات مختصری از عملکردهای طراحی لوگو شرکت را مشاهده می­کنید:

عملکرد ارتباط – اطمینان و حفظ ارتباط با مردم یکی از مهمترین نقشهای لوگو سپیدگرافیک میباشد

توضیح عملکرد – باتوجه با این عملکرد آرم و لوگو هویت و شخصیت سازمان را مشخص می کند
عملکرد تفکیکی – اطلاعات مربوط به محصول / خدمات / رویداد را ارائه میدهد.
شناسایی عملکرد – لوگو هدف عمومی را نشان می دهد
عملکرد معین یا معیاری – به دنبال اضافه کردن احساسات است
عملکرد ترجمه – کد پیام را توضیح دهد
عملکرد زیباییی شناسانه – لوگو الهام بخش لذت و حساسیت است

مراحل طراحی لوگو

برای ایجاد و تعریف یک لوگو و سمبل تجاری دو مرحله بسیار مهم وجود دارد:اول، تحقیق و دوم، گرافیک.به همین دلیل است که طراح لوگو ( آرم ) باید حوزه فعالیت و موضوع هدف را بشناسد تا بتواند کار را با سطح بالا و نه یک نسخه بر اساس الگوهای شناخته شده را ارایه دهد.لازم است از ابتدا تا انتهای آنها را بررسی شود. آنچه در مقابل عموم مردم قرار می­گیرد، یک نتیجه گرافیکی است.در طراحی لوگو آنلاین باید به دو نکته مهم توجه کرد : مراحل را کم نکنید! برخی از مراحل را حذف نکنید!

مراحل ططراحی لوگو و طراحی آرم

گونه شناسی لوگو

جهان طراحی یک نشان تجارتی بسیار گسترده است.اشکال هندسی موجود و دیگر مقیاس های توسعه یافته و همچنین گسترده ای از رنگ ها، زمینه بسیار خوبی برای یک طراح خلاق را فراهم می کند.در تجزیه و تحلیل تیپولوژی (گونه شناسی) طراحی لوگو شرکت ما سه نوع اصلی را معرفی میکنیم:

نمونه طراحی لوگو شرکت ها

طراحی لوگو تجاری نمادین(رمزی) یا تمثیلی- نشان دهنده یک شعار (نشان)، نماد، علامت یا یک شی؛ این نوع لوگو نشان دهنده یک ارایه پیشنهادی گرافیکی است،چیزی که می تواند در ذهن ثبت، پردازش، توضیح داده و درک شود.برای این نوع طراحی آرم و سمبل امکان ارایه گرافیکی از حیوانات، میوه ها، حشرات، واحدهای روزانه، نمادهای پیشنهاداتی برای فعالیتها و واکنش های مختلف وجود دارد.اگر کسی بخواهد یک لوگو تجاری تمثیلی ایجاد کند، باید مرحله اول و فازهایش بگذراند و بعد آن کار را انجام دهد تا طراحی نماد تجاری سپیدگرافیک پیشنهادی را با استفاده از معنی شکلها و رنگ های هندسی پایه ریزی نماید.متن تعریف شده یک لوگو یا علامت تجاری – فقط با حروف / اعداد به عنوان متن، یا تنها با حروف / عدد نمایش داده شود؛هیچ نماد گرافیکی وجود ندارد.طراحی این آرم های تجاری ، تجسم یک شخصیت با استفاده از یک نوشتار خاص است.

بر اساس تحقیقات صورت گرفته لوگوی یک برند بدون در نظر گرفتن شکل محصول و بسته بندی مهمترین عنصر دیداری برای مشتریان به شمار می آید.به همین علت است که توانایی خلق هارمونی بین اشکال و رنگ ها در خصوص طراحی لوگو ها خیلی مهم است.

مدیران شرکت‏ها میبایست طراحی آرم  و لوگو تجاری را بعنوان وسیله و ابزاری قدرتمند و همچنین تاثیر گذار در رابطه با تعهد نشان تجاری مشتری بیش از پیش،در نظر بگیرند،روابط قوی مشتری با نشان تجاری، پیش راننده‏ ی قوی در سرمایه در گردش آینده شرکت‎هاست که بر عملکرد مالی شرکت و ارزش سهام آن‌ها تاثیر گذاراست.و از شرکت در برابر تهدیدات رقابتی محافظت می‏کند لذا مدیران در طراحی و انتخاب آرم تجاری (لوگوبرند) شرکت باید دقت خاصی داشته باشند.لوگو یا آرم نمادی در جهت بیان نمودن عبارتی خاص و یا القا نمودن مفهومی اساسی است.

طراحی گرافیکی لوگو ,طراحی آرم ترکیبی

در مورد طراحی لوگو تجاری،نماد و یک متن با هم؛ (برای این نوع تصاویر سمبلیک تجاری دو عنصر پشتیبان وجود دارد: اولین، عبارت یک متن است (نام شرکت / محصول / خدمات / رویداد ).و دومین، نماد است (اشکال هندسی، نشانه های مختلف، تصاویر گوناگون ).نام های تجاری وجود دارند که درون شکل هندسی حاوی متنی هستند که ممکن است یک نام باشد.)

طراحی لوگو با ارائه چند اتود

شکل و رنگ در طراحی آرم

در کل لوگو به سه حالت قابلیت طراحی دارد.لوگو های نوشتاری یا تایپوگرام,لوگوی تصویری پیکتوگرام و حالت سوم ترکیبی از دو نوع قبلی میباشد

اشکال هندسی عناصر مهمی در یک استراتژی طراحی نشان و هویت سازمانی هستند.اشکال مختلف هندسی کلاسیک بسیاری وجود دارد که تصویری ازیک شرکت را نشان می دهند.تمام این اشکال سعی می کنند صفات و عملکرد لوگو را بوسیله گرافیک و ارتباط هویت آن شرکت نشان دهند.عناصر گرافیکی به عنوان نمادها، نشانه ها، خطوط تصویری معمولا در طراحی نشانه تجاری ,آرم و لوگو استفاده می شود.این یک مشکل برای انتخاب عنصر گرافیکی مناسب است و این به معنی کار خلاقانه یک طراح است.

رنگ طراحی لوگو آنلاین و آرم نشانه تجاری

رنگ یک عنصر سازنده بسیار مهم در طراحی حرفه ای نشانه های تجاری است و نقش تعادل گرافیکی آن را ایفا می کند.رنگ باید با دقت انتخاب شود،تا مردم را پریشان و مشوش نکند.در جهان طراحی نام های تجاری، لوگو تک رنگ، دو رنگ، سه یا چهار رنگ وجود دارد.نکته اساسی این است که آن بسیار خوب در ساختار گرافیکی لوگو ادغام شود.دیده شده که بسیاری از رنگ ها در لوگو ، پذیرش آن را از سوی مردم را مشکل ساخته است.به طور کلی ما در مورد یک، دو یا سه رنگ در طراحی لوگو آنلاین و نشانهای تجاری صحبت می کنیم.همچنین یکی دیگر از ویژگی های مهم  لوگو  به عنوان پیام گرافیکی، قابلیت در هر سایز بودن آن در نظر گرفته می شود.برای نماد لوگو بسیار مهم است که دارای ویژگی های مشابه و هم شکل هر اندازه ای باشد.

لوگو نماد و نشانی گرافیکی و یا تصویری است که می تواند ارتباط لازم را میان ذهن مشتری و برند مربوطه ایجاد بنماید.لوگو یک بردار هویت گرافیکی است، امضای شرکت ست و می تواند هزاران حرف برای گفتن داشته باشد.اکثر برند های قوی، علایم شناخته شده ای دارند. لوگوها ارتباط های مستقیم و غیر مستقیم برندها با مشتری هستند.

در این عصر شرکت ها تلاش می کنند تا برای جلب نظر مشتری هرچه بیشتر به زیبایی عناصر دیداری برندشان توجه کنند.این عناصر تنها شامل بسته بندی و شکل محصول نمی باشد بلکه مهم تر از تمامی آن ها طراحی لوگواست.

تکامل ,ارتقا و تصحیح طراحی تخصصی لوگو تجاری

بسیار اهمیت دارد که تکامل و باز طراحی لوگو شرکت و نام­های تجاری شناخته شده را دریابیم تا متوجه شویم که مخاطبان پس از روند پیشرونده آن نام تجاری، آن لوگو را چگونه درک و دریافت می کنند.

تصحیح لوگو قدیمی

در متون تخصصی، هر بار نماد کوکا کولا به عنوان یک نماد گرافیکی بی زمان، همچون سال 1885 ارائه می دهند.به طور متمایز، لوگو و علامت تجاری پپسی از دست نوشته تا سبک تایپوگرافی (امروز) متفاوت است.لوگو اپل یک نمونه دیگر است.آرم این شرکت در ابتدا  به عنوان تصویری از اسحاق نیوتون و نام «کامپیوتر اپل» بود که برای بسیاری از مردم درک آن دشوار بود و در حال حاضر تنها یک سیب است.

نمونه های موفق تکامل و طراحی لوگو

نشان و طراحی لوگو شرکت تجاری فورد- از سال 1927 تاکنون تقریبا همان شکل است،نام فورد سفید رنگ بر روی ماده ای آبی رنگ.لوگوی مزدا از نوشته مزدا  به این شکل مشهور امروزی گذر کرده است.لوگو رنو یک لوزی  تا لوزی الماس است.جنرال الکتریک همان دایره را از 1930 و نوشته ای زینتی دارد.طراحی آرم آلفا رومئو همان شکل و نمادها را ازسال 1910 حفظ می کند.در ظراحی آرم شل(Shell) همان شکل پوسته ای را (از سال 1904) حفظ کرده و اکنون یک شکل مدرن و یک ظاهر طراحی شده از آن را دارد.لوگو فدرال اکسپرس اکنون Fed Ex است، به عنوان علامت دارای یک فلش بهم پیوسته سفید است.و بسیاری از نمونه های لوگو دیگری که نشان دهنده شکل، رنگ یا نمادهای لوگو و تصاویر تجاری در زمان هستند (Nokia، BP، IBM و غیره) وجود دارند.به عنوان نمونه ای از طراحی آرم شرکت ، کار خلاقانه نشانه تصویری تجاری برای گروه مهندسی گرافیک و دپارتمان طراحی صنعتی دانشگاه شریف است.

نمونه طراحی لوگو

خدمات طراحی لوگو آنلاین و آرم

طراحی لوگو آنلاین به علت عدم مراجعه حضوری مشتری و صرفه جویی در وقت و هزینه ،مزیتهایی نسبت به مراجعه حضوری دارد.پس از بررسی اولیه توسط متخصصین و طراحان ما ، جهت ثبت قرارداد و شروع به کار با شما تماس گرفته خواهد شد.تمامی مراحل به صورت آنلاین برای شما ارسال می گردد.در طراحی آنلاین ،مشتری از طریق ایمیل و سایت اطلاعات و موارد مورد نیاز خود را مطرح می کند.پس از بررسی ،طراحی  اتودهای اولیه برای ایشان ارسال می گردد.بدون شک طراحان و مشاوران سپیدگرافیک با تجاربی ارزنده در زمینه طراحی نشان تجاری آنلاین و آرم  و تبلیغات حرفه ای بهترین یاری گر شرکتها  و سازمانها در امر تبلیغات و بازاریابی و برندینگ هستند.کلیه سفارش های طراحی آنلاین لوگو ,طراحی آنلاین کاتالوگ ، بنر استند و بیلبورد تبلیغاتی و … پذیرفته میشود

قیمت طراحی لوگو

هزینه طراحی آرم یا لوگو با توجه به پیچیدگیها و زمان مورد نیاز برای طراحی تعیین می شود.اصولا مشتریان به قیمت های پایین تمایل دارند.ولی باید به این نکته توجه داشت که هرچه وقت بیشتری صرف طراحی لوگو آنلاین شود،ایرادات کمتری در طرح مشاهده می شود.و به دنبال آن طرح از ارزش بیشتری برخوردار است.یکی از اصلی ترین دغدغه های شرکتهای نوپا داشتن نمادی و طراحی نماد تجاری با کیفیت می باشد.اصولا بدون نماد و آرم تمامی فعالیتهای شرکت تحت تاثیر قرار میگیرد.بدون این عنصر مهم هویت سازمانی معنایی ندارد.علاوه بر عدم تونایی شرکت در ارائه محصولات و خدمات،تمامی مکاتبات و تبلیغات شرکت بدون داشتن لوگو بی معناست.پس هر هزینه ای که برای طراحی نشانه تجاری سپیدگرافیک صرف شود کاملا به صرفه میباشد

طراحی لوگو به منزله امضا یا نشانی برای یک شخص یا سازمان می‌باشد.از دیدگاه نشان شناسی‌ دسته بندی لوگو بر حسب ترکیب عناصر زبانی و تصویری انجام می‌گیرد.بر این اساس دسته‌ای از آرم ها فقط  با بهره گیری از عناصر زبانی و عناصر نوشتاری طراحی می شوند،که آن را آرم نوشتاری یا لوگو تایپ می‌نامیم.

آرم و لوگوی تصویری دسته‌ای از علامتها هستند که با ترکیب عناصر شمایلی طراحی می شوند.بنابراین میتوان فهمید که طراحی لوگو تا چه حد متنوع و پیچیده و مهم است.در واقع خلق حرفه ای آرم و لوگو نیازمند خلاقیت و ابتکار و در عین حال سادگی می باشد.

 

بررسی شرکت جهت طراحی لوگو

بررسی نوع کسب و کار ، سازمان و شرکت ، محصولات و خدمات جهت شناسایی کامل

همفکری متخصصین طراحی لوگو

ایده پردازی در طراحی مبتنی بر دانش تبلیغات و بازاریابی توسط تیم متخصصین سپیدگرافیک

انتخاب یک ایده از میان ایده های طراحی آرم

انتخاب بهترین ایده به منظور طراحی لوگو و آرم متناسب با اهداف سما

طراحی لوگو با سه اتود

ارائه چندین اتود مختلف با طراحی متنوع به منظور افزایش حق انتخاب مشتریان سپیدگرافیک

طرح نهایی لوگو

انتخاب طرح لوگوی نهایی توسط شما و اقدام ما جهت اتمام طراحی و اعمال تغییرات احتمالی

ارائه طراحی لوگو به مشتری

ارائه آرم و لوگو نهایی به مشتریان و پشتیبانی پس از طراحی و رفع ایرادات احتمالی

بهترین نوع طراحی لوگو

افزایش اعتبار بصری برند شما در نتیجه طراحی تخصصی لوگو توسط طراحان ما و اقدام جهت طراحی تبلیغات آتی