تولید محتوا

ارائه خدمات تولید محتوا و بازاریابی محتوا برای کلیه کسب و کار ها و وب سایتها

کلیه متون و مقالات کاملا بهینه و براساس نکات تخصصی سئو نگارش میگردد

تولید و تنظیم محتوای غیر تکراری و کاملا جدید با تعداد کلمات مناسب برای سایت

تولید محتوا در کلیه زمینه های صادرات ، تولید کالا ، طراحی سایت ، آموزش ، فروش دستگاه ها و قطعات ، تولید محصولات ، پوشاک ، موسسات و شرکتها و …

شماره های تماس و ثبت سفارش :

44466615

تولید محتوا بازاریابی محتوا

تولید محتوا برای سایت

باتوجه به فضای پررقابتی که میان وبسایتها و کسب و کارهای آنلاین برای دیده شدن وجود دارد و همچنین رویکردهای جدید گوگل به منظور رتبه بندی وبسایتها ،مفهوم تولید محتوا نقشی پررنگ پیدا میکند.

تولید محتوی تخصصیست که در مفهوم علمی و دانش بازاریابی با نام بازاریابی محتوا شناخته میشود.

طراحی تبلیغات سپیدگرافیک کلیه وبسایتها ، سازمانها و کسب  وکارهایی که نیاز به تولید محتوای تخصصی هستند یاری میرساند.

اهمیت عدم تکراری بودن محتوا

در تولید محتوا ، عدم تکراری بودن اهمیت بسیاری دارد.مطالبی که تهیه و تنظیم میشوند باید بکر و برای اولین بار در اینترنت رویت شوند

نکته مهم بعدی توانایی نگارش مقالاتی با حجم بالا میباشد که ما با استفاده از دانش مترجمین و متخصصین خود بهترین متون با تعداد کلمات بالا را به شما ارائه میدهیم.

تضمین قرار گرفتن در رنک های بالا و مرغوب گوگل را تضمین میکنیم.این نکته یکی از مهمترین پایه های سئو سایت میباشد.

ما محتوای سئو بیس به شما ارائه می دهیم

محتوایی که ما برای شما تولید و نگارش مینماییم براساس نکات سئو استوار است و درواقع شما با سفارش تولید محتوا از خدمات سئو محتوای مقاله دریافت شده نیز بهره میبرید

باتوجه به اهمیت بازاریابی اینترنتی و کسب سهم از بازار بیشتر در اینترنت از طریق طراحی سایت ، اکیدا بازاریابی و تولید محتوا سفارش میشود.

ما قادر هستیم در زمینه های تخصصی کار و حرفه شما ، مقالاتی با تعداد کلمات بالا و کاملا سئوبیس و با محبوبیت بالا تولید نماییم.

بازاریابی و تولید محتوا

بازاریابی و تولید محتوا

در ادامه بازاریابی و کسب سود بیشتر از طریق تولید و بازاریابی محتوا را شرح میدهیم.

تعداد زیادی از افراد در تعریف بازاریابی آنرا پیشبرد فروش و تبلیغات تلقی می‌کنند. آن‌ها استدلال می‌کنند که شرکت‌ها همواره به دنبال فروش چیزی به مشتریان هستند.

آن‌ها هنگامی که می‌شنوند، فروش تنها بخش کوچکی از وظایف بازاریابی را تشکیل می‌دهد، تعجب می‌کنند.

اما در واقع، حتی اگر هدف نهایی فروش باشد، وظایف دیگری نیز وجود دارد که موجب تحقیق و توسعه فروش می‌شوند.

این وظایف دیگر را می‌توان به صورت تشخیص نیازهای مشتریان، تولید کالاهای مرغوب، و قیمت‌گذاری عنوان نمود .

بازاریابی محتوا

پیتر دراکر پدر مدیریت نوین در مورد بازاریابی محتوا می‌گوید که هدف بازاریابی مبتنی بر تولید محتوا افزایش فروش با تکیه بر آگاهی و شناخت مشتری است تا کالا یا خدمت ارائه شده با نیازهای مشتری همخوانی داشته باشد.البته این بدان معنا نیست که فروش و تلاش‌های پیشبردی فاقد اهمیت و اعتبار است.

نگارش مقالات محتوای سایت

بلكه مقصود اين است كه اين دو بخش، وظايف بازاريابي را تشكيل می‌دهند. بازاريابي به عنوان يك فرآيند مديريتي اجتماعي تعريف میشود كه افراد و گروه های اجتماعي از طريق توليد و مبادله كالا به تأمين نيازها و خواسته هاي خود اقدام مینمایند.

براي روشن شدن تعريف بازاریابی و به خصوص بازاریابی محتوا لازم است كه مفاهيم اساسي آن مانند نياز، خواسته، تقاضا، كالا، مبادله، معامله و بازار مشخص گردد .

نقش تولید محتوا در بازاریابی

تصور عموم از بازاريابي تلاش براي يافتن مشتري بيشتر است. هر سازمان مشتريان مشخصي براي كالاهای توليدی خود دارد. يك شركت ممكن است در يك برهه زمانی خاص با كمبود تقاضا، تقاضای ناكافي يا تقاضاي بيش از حد براي محصولات خود روبه رو گردد.

وظيفه مديريت بازاريابي اين است كه راهكارهای مناسبي براي برخورد با اين شرايط پيشنهاد نمايد. مديريت بازاريابی نه تنها جستجو براي تقاضای بيشتر بلكه تغيير و حتي درمواردي كاهش تقاضا را نيز شامل مي‌شود.

فرآیند تولید محتوا

تولید محتوا سایت و فروشگاه اینترنتی

بنابراين، مديريت بازاريابی و تولید محتوا عبارت از تجزيه و تحليل، برنامه‌ريزی، اجرا و مهار برنامه‌هايي است كه براي نيل به اهداف سازماني تهيه و تدوین میگردند. هدف از اين برنامه ها ايجاد و حفظ مبادلات است.

به اين ترتيب، مديران بازاريابي شامل مديران فروش، فروشندگان، مديران تبليغات، محققين بازاريابي، مديران محصولات و مديران امور قيمت گذاري می‌باشند. پنج مفهوم و مبناي فكري در بازاريابي وجود دارد كه بازاريابان ناگزيرند در اجراي فعالیت‌هاي خود بدان‌ها توجه نمايند.

مفهوم بازاریابی یادآور برنامه‌ریزی پیش از تولید است و مدیریت صحیح بر تولید، توزیع و مصرف، مستلزم آگاهی از وضعیت بازار است که تحقیقات بازاریابی به این موضوع کمک میکند.

تولید محتوای اینترنتی

با پیدایش اینترنت بازاریابی نیز دستخوش تغییرات و ارتقا شده است.که این تغییرات بر بازاریابی و پیدایش تولید محتوی را به دنبال داشته است.

اینترنت به عنوان پدیده ای که مرکب از سخت افزار ( مجموعه‌ای از رایانه‌های الکترونیکی که به صورت شبکه با هم در ارتباط هستند) و نرم افزار (وب جهانشمول) میباشد ویژگی‌هاي خاصی دارد که امکان ایجاد همگرایی بین دو روند توسعه اطلاعات و توسعه فناوري ارتباطات و بستر طراحی سایت را ایجاد کرده است.

براي درك آنچه این رسانه به عنوان محور تحولات نوین فناوری اطلاعات ایجاد کرده، ضروری است مراحل توسعه آن و کاربردهایش مورد علاقه  قرار گیرند.

اینترنت از سال 1965 تاکنون شش مرحله توسعه را گذرانده، به طوري که از یک وسیله جدید تکنولوژیک با استفاده‌هاي خاص در مرحله اول، به رسانه‌ای چند منظوره، با فراگیری جهانی و قابلیتهای منحصر به فرد تبدیل شده است

نقش اینترنت در بازاریابی محتوا

اینترنت با این رویکردها کاربردهاي وسیعی را نیز سامان داد که از آن جمله می‌توان به موارد مهم ذیل اشاره کرد:

ارتباطات به شکل وسیعی دچار تحول شد. از ارتباطات فردي تا گروهی همه در اینترنت قابل تحقق است.

گپ زدن، ملاقات از راه دور و خدمات پستی، نمونه هایی از این فرایند هستند. در حقیقت، مدل ارتباطات یک به چند در بازاریابی سنتی به مدل ارتباطات یک به یک یا چند به چند تبدیل شده است

نقش تولید محتوا

این ابزار اصلی ترین نقش را در تولید محتوا دارد.

اینترنت به پایگاه داده‌ها و منبع مهم اطلاعاتی، شامل اطلاعات شرکتها، افراد، انجمن‌ ها، دولتها، کشورها و از همه مهم‌تر، منبعی براي فعالیت‌هاي جستجو تبدیل شد.

بازاریابی اینترنتی

اینترنت این قدرت را یافت که همه انواع خدمات نرم‌افزاری و پردازش داده، مثل تحلیل آماري ، شبیه‌سازي، کنترل پروژه، طرح‌ریزي، تعمیرات و نگهداري و بازي را انجام دهد و در همین حال، دربردارنده خدمات تسهیل کننده مانند دورنگار و چاپگر نیز باشد.

یکی از مفاهیمی که پس از گسترش اینترنت در بازاریابی و تبلیغات اهمیت پیدا کرد ، بازاریابی محتوا براساس تولید محتوا در وبسایتها و فضای مجازی میباشد.

تولید محتوا به صاحبین سایتها و کسب و کارها کمک میکند که با توجه به کلمات کلیدی حرفه خود دیده شوند و گام اول بازاریابی اینترنتی را محکم بردارند.

در ادامه تولید محتوا به سمتی سوق داده میشود که بتواند اطلاعات تخصصی و مهمی در رابطه با محصولات و یا خود شرکت در اختیار مخاطبین قرار دهد.

از این مفهوم در طراحی و بهینه سازی سایت و فروشگاه اینترنتی استفاده میشود.

خدمات تولید محتوا

اینترنت از مهمترین و بحث برانگیزترین موضوعات در تجارت و آموزش بازرگانی است .سرعت توسعه بازاریابی الکترونیکی بسیار بالا است، به طوري که با کندي تحقیقات و انتشار نتایج آن هم سنگ نیست.

مشخص است که بنیادهاي تجاري به سرعت در حال تحول و استقرار در نقاط پویای جدید است و لذا اینترنت را باید از پردامنه‌ترین رسانه‌ها دانست که تغییرات بی‌شماري را در حوزه تولید محتوا  و توسعه ایجاد کرده است.

تولید محتوا در تمام زمینه ها

این قابلیت‌ها بسیاري از حوزه‌ها ر ا در بازاریابی تحت تأثیر قرار داده است: بخش‌بندی و هدفگذاری، قیمت‌گذاری، خدمات به مشتري و مدیریت روابط مشتري، بسته بندي، ارتباطات بازاریابی، پیشبرد، کانال توزیع و زنجیره ارزش، بازاریابی جهانی و علامت تجاری.

صاحبنظران بازاریابی محتوا، تحول ایجاد شده در بازاریابی را قابل مقایسه با اختراع تلویزیون و ایجاد سوپر مارکتها در 50 سال گذشته و اختراع را ه آهن و تلگراف در 150 سال گذشته می‌دانند . برخی هم آن را مهمترین نوآوری بعد از اختراع چاپ دانسته‌اند .

عده‌ای بازاریابی محتوا را یک تغییر و تحول کامل از پارادایم بازاریابی یک سویه به پارادایم بازاریابی تعاملی با روابط شخصی نفر به نفر قلمداد می‌کنند .

تولید محتوا به زبان فارسی

تولید محتوا فارسی

آنچه واضح است اینکه اینترنت مجموعه اي از ویژگی‌هاي رسانه‌هاي پیشین را به همراه قابلیت‌هاي جدید منحصر بفرد، شامل تعامل (ارتباط دو طرفه یا چند طرفه) و آدرس پذیري، در خود جاي داده است.

این رسانه قادر است همه شرکت ها و افراد را به خواسته هاي خود برساند.در کشور ما نیز نقش پررنگی را در کسب و کارها ایفا میکند.

به همین دلیل تولید محتوا به زبان فارسی برای شرکتهای ایرانی که سایت اینترنتی دارند اهمیت بسیاری دارد.

تولید محتوا به زبان فارسی کمی دشوارتر است زیرا اکثر مقالات و منابع علمی در فضای مجازی به زبان لاتین هستند و این مهم است که مترجم بتواند میان علایق داخلی و متون معتبر ارتباط برقرار نماید.

در خصوص موضوع تولید محتوا به انگلیسی و فارسی صاحبنظران زیادی به مطالعه پرداخته‌اند که نمونه‌هایی از آن به شرح زیرند:

اهمیت تولید محتوی

اهمیت تولید محتوا

بلاتبرگ و دیتون: آنها در تحقیقات خود به تعامل دو طرفه و ضرورت دیالوگ (محتوای چالش برانگیز در ذهن مخاطب ) به جای مونولوگ در این رسانه تأکید کرده‌اند .اهمیت تولید و بازاریابی محتوا بقدری زیاد است که بدون آن مفهوم سئو و بهینه سایت از بین خواهد رفت

هافمن و نواك: مطابق نظر این دو پیشگام عرصه تعامل پیشرفت‌های الکترونیکی و رفتار مصرفی، امکان پیاده‌سازی پارادایم بازاریابی محتوای مدرن، طبق الگوی بازاریابی سنتی وجود ندارد.

فرایند بازاریابی محتوا  با افزایش نقش مصرف کننده و فناوری‌هاي پیشرفته تعاملی بین تولیدکننده و مصرف کننده همراه است.

نظریات علمی و تخصصی درباره محتوای تبلیغاتی

هایکل:وي ورود اینترنت و فناوري اطلاعات در حوزه تجارت را مهم ارزیابی کرده و بازي با مشتریان را بسیار پراهمیت‌تر از بازی علیه رقبا دانسته است .در دنیای امروز و نوع نگرش گوگل هیچ سایتی بدون تولید محتوای مناسب موفق نخواهد شد.

استراتژی های تولید محتوای مناسب

هموند، ترنر و بین: این افراد در مورد تفاوت ویژگی‌هاي استفاده‌کنندگان و غیر آنها و استراتژی مورد نظرشان کار تحقیقی انجام داده و اظهار داشته اند: استفاده‌کنندگان از اینترنت معمولا به فناوری و فواید ناشی از آن علاقه‌مندند و آن را مهم و لذت بخش می دانند .

کاربران اینترنتی به واسطه محرک‌های اطلاعاتی و ارتباطاتی و محتوای به روز برانگیخته می‌شوند.

یافته‌های این تحقیق ما را به این سمت رهنمون می‌شود که اینترنت باید جنبه سرگرم‌کننده و تعاملی بیشتري به خود بگیرد تا بتواند استفاده‌کنندگان بیشتري را به خود جذب کند. یکی از این ابزارها در جذب مخاطب بیشتر تولید محتوا میباشد.

بدون شک تولید و تهیه محتوای مناسب اهمیت بسیاری در طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی دارد

سایر خدمات سپیدگرافیک

  • طراحی سایت
  • طراحی فروشگاه اینترنتی
  • سئو و بهینه سازی
  • طراحی گرافیکی
  • پشتیبانی و مدیریت سایت
  • طراحی کاتالوگ آنلاین
  • بهینه سازی تصاویر سایت
  • افزایش بازدید در شبکه های اجتماعی
  • طراحی بنر اینترنتی و گیف