ست اداری، هویت سازمانی

ست اداری که با عنوان هویت سازمانی نیز شناخته می شود یکی از عناصر تبلیغاتی در یک شرکت است که جنبه های زیبایی بصری و نظم دهی به فرآیند نامه نگاری ، پذیرش ، ثبت ، تقاضا و مرسولات را نیز به همراه دارد.

همان طور که نام ست اداری مشخص است ، در برگیرنده مجموعه از اجزا و طراحی آنها می باشد که سربرگ و اوراق اداری و پاکت نامه مهم ترین بخش آن هستند.

وقتی که یک مجموعه از ست اداری مشخصی استفاده می کند به مخاطبان تفاوت خود با سایر رقبا را در عمل اعلام می نماید. استفاده از رنگ سازمانی ، لوگو اختصاصی و نماد های مشخص سازمان در ست های اداری عمومیت دارند. تمام این اجزا دست به دست یکدیگر می دهند تا هویت سازمانی را از بعد بصری به صورت ویژه به مخاطب ارائه نمایند.

مهم ترین اجزا ست اداری چه مواردی هستند؟

معمولا ست اداری می تواند اقلام متفاوتی را شامل شود از طراحی روی لیوان و خودکار گرفته تا سربرگ و پاکت پول و پاکت های نامه ، کیف تبلیغاتی ، اوراق نامه نگاری و بسیاری از موارد دیگر. در تمام این اجزا حتما باید لوگو و آرم شرکت درج شود و تمامی آنها باید با یک یا دو رنگ مشخص یکسان ، هویت سازمانی را ارائه دهند. معمولا به علت اینکه هزینه تهیه برخی از اقلام ذکر شده ممکن است بالا باشد و بسیاری از این موارد به صورت دوره ای یا مناسبتی مورد نیاز هستند ، لزومی به سفارش همگی نیست و می توان گزینشی برخی را انتخاب کرد. اما مهم ترین اجزا ست اداری را می توان به موارد زیر محدود کرد:

طراحی سربرگ های A4 و A5 ست اداری

برای نامه نگاری و یا ثبت مکتوبات در یک شرکت نیاز مبرمی به کاغذ ها در سایز های متفاوت می باشد. سایز A4 و A5  دو تا از کاربردی ترین ابعاد هستند که باید متناسب با آنها ست اداری تهیه و طراحی شود. سربرگ برای این دو سایز معمولا یکسان اما در دو حالت بزرگ و کوچک طراحی می شود.

طراحی پاکت نامه

یکی دیگر از مهم ترین اجزا ست اداری پاکت های نامه و پول هستند. که معمولا به دو شکل طراحی می شوند. یک حالت برای قرار دادن کاغذ های A4  بدون تاخوردگی و یک حالت نیز پاکت های کوچکتر که نامه درون آن تا می خورد.

کارت ویزیت

کارت ویزیت هم یکی از اقلام پر کاربرد در ست اداری است. که می توان یک رو و یا دو رو آن را تهیه و چاپ کرد. کارت ویزیت هم برای ارائه مستقیم به مشتری و هم در قالب یک پکیج تبلیغاتی توانایی ارائه اطلاعات تماس و تبلیغ را برای شرکت و سازمان خواهد داشت. ( نمونه طراحی کارت ویزیت )

سایر موارد نیز به انتخاب شما می تواند اضافه شود و سپیدگرافیک محدودیتی در ارائه خدمات ندارد و به بهترین نحوه و به صورت ویژه ست اداری و هویت سازمانی شما را طراحی خواهیم کرد.

پشتیبانی چاپ

کلیه طراحی های انجام شده توسط سپیدگرافیک تا مرحله پس از چاپ طرح پشتیبانی میشود.مشاوره های تخصصی تبلیغاتی ، انتخاب و تغییر در اجزا ست اداری و ارائه چند اتود به صورت همزمان ,توسط شرکت تبلیغاتی سپیدگرافیک

طراحی خلاقانه

دربسیاری از شرکتهای تبلیغاتی ، تنها یک حالت و یک طرح به مشتری ارائه میشود.اما تبلیغات سپیدگرافیک در طول مدت زمان انجام پروژه چندین طرح خلاقانه و اتود مختلف در اختیار مشتریان خود قرار میده، تا انتخاب طرح نهایی توسط مشتری را تسهیل نماید.تمام خدمات ما شامل کاتالوگ , سایت ,طراخی ست اداری , لوگو و دیگر عناصر تبلیغاتی شامل این تنوع خلاقیت در طراحی خلاقانه میشود.سعی ما در ارائه خدمات تبلیغاتی با پایین ترین هزینه ها برای مخاطبان میباشد.

فایل لایه باز ست اداری با فرمت psd

یکی از مواردی که ما در اختیار مشتریان و مخاطبان سپیدگرافیک قرار می دهیم ، طراحی ست اداری لایه باز با فرمت psd می باشد.

اولا اینکه پس از طراحی نهایی فایل های لایه باز که معمولا به صورت psd هستند را به کارفرما ارائه می دهیم که خودشان هم بتوانند اگر در آینده تغییراتی مد نظر داشتند بر روی آن انجام دهند.

ثانیا در بسیاری از موارد فایل های رایگان ست اداری لایه باز را بر روی سایت به صورت رایگان قرار می دهیم که می توانید اقدام به دانلود و استفاده نمایید.

مزیت اصلی که فرمت psd دارد این است که عمومی تر است و معمولا بسیاری از افراد با فتوشاپ آشنایی مقدماتی و کلی دارند که می توانند این فایل لایه باز را در فتوشاپ باز کنند و ست اداری مد نظر خود را ایجاد نمایند.